KONTAKTY

PARACORD s.r.o.
Klausova 1443/30 (sídlo)
155 00 Praha 5
tel: +420/603230467
paracord@paracord.cz
Prodejna: Kodymova 8, Praha 5
nedaleko metra Hůrka

NOVINKY

arr3VÁNOČNÍ AKCE A DŮLEŽITÉ INFORMACE VÁNOČNÍ AKCE – DÁRKOVÉ BALENÍ K NÁRAMKŮM ZDARMA Ke každému náramku zakoupenému v našem eshopu od... arr3BLACK FRIDAY SLEVA 10% NA VŠE!   Využijte slevu 10% na vše v maloobchodní sekci našeho eshopu. Ale pozor! Sleva platí pouze na... arr3DOPRAVA ZDARMA Nakupte v eshopu nejpozději do pondělí 20. 11. 2017 (do 10h) alespoň za 500 Kč a můžete si vybrat... arr3BAREVNÝ PODZIM Jak už to tak na našem eshopu bývá, podzim je u nás ve znamení nových nebo netypických barev...


BAREVNÝ PODZIM

Jak už to tak na našem eshopu bývá, podzim je u nás ve znamení nových nebo netypických barev paracordu.

Ani letos tomu nebude jinak. Postupně budeme přidávat  nové barvy paracordů do stálé nabídky. Na prodejně nabídneme k zakoupení i kusový výprodej paracordu zvláštních běžně neprodávaných barev. Nové barvy přibudou i mezi micro cordy, ale třeba také mezi smršťovačkami. Budeme přidávat i mnoho nových produktů - korálků, spon a dalších vychytávek. Nebudou chybět ani cenově výhodné akce a možná se dočkáte i soutěže o hodnotné ceny.

 

Nenechte si ujít žádnou limitovanou nabídku a sledujte nás na eshopu nebo na facebooku.

 

Zatím jsme přidali:

(všechny přidané produkty najdete zde)

 

 

Od 29.9.2017 do vyprodání zásob na kamenné prodejně v Praze nakoupíte paracordy různých neobvyklých barev za výhodné ceny. Tato akce platí pouze pro nákupy přímo na prodejně.