KONTAKTY

PARACORD s.r.o.
Klausova 1443/30 (sídlo)
155 00 Praha 5
tel: +420/603230467
paracord@paracord.cz
Prodejna: Kodymova 8, Praha 5
nedaleko metra Hůrka

NOVINKY

arr3VÁNOČNÍ AKCE A DŮLEŽITÉ INFORMACE VÁNOČNÍ AKCE – DÁRKOVÉ BALENÍ K NÁRAMKŮM ZDARMA Ke každému náramku zakoupenému v našem eshopu od... arr3BLACK FRIDAY SLEVA 10% NA VŠE!   Využijte slevu 10% na vše v maloobchodní sekci našeho eshopu. Ale pozor! Sleva platí pouze na... arr3DOPRAVA ZDARMA Nakupte v eshopu nejpozději do pondělí 20. 11. 2017 (do 10h) alespoň za 500 Kč a můžete si vybrat... arr3BAREVNÝ PODZIM Jak už to tak na našem eshopu bývá, podzim je u nás ve znamení nových nebo netypických barev...

ZBOŽÍ V AKCI


» Tabulka velikostí
Velikostní tabulka

 

Pokud máte zájem o jinou velikost, zvolte náramek "na míru"

Jak změřit obvod zápěstí?

 

Jak vybrat správnou velikost náramku?

Nejdříve je nutné změřit obvod zápěstí (návod najdete zde). Poté si ve velikostní tabulce najdete svůj obvod zápěstí a rozhodněte se, zdali chcete náramek volný nebo těsně padnoucí na ruku. Pokud chcete těsně padnoucí, zvolíte menší velikost a pokud volnější, pak zvolíte tu větší velikost.

Např.: Jsem muž a naměřil jsem si obvod zápěstí 19cm. Mohu se tedy vybrat velikost M nebo L. Protože nechci, aby mi náramek „létal“ po ruce, vyberu padnoucí možnost – tedy velikost M. Pokud by mi ale ruka často natékala a chtěl bych náramek raději volnější, vybral bych si velikost L.

Např.: Jsem žena a naměřila jsem si obvod zápěstí cca 16,5cm. Vhodnou velikostí pro mne bude velikost XS.

Nechce se Vám vybírat správná velikost?

Nevadí, objednejte náramek a do poznámky připište svůj obvod zápěstí. Velikost vybereme za Vás.

Máte jinou velikost než ve velikostních tabulkách?

Nevadí, i s tím si poradíme. Pro Vás jsou zde náramky „na míru.“

Náramek "na míru" můžete zvolit i v případě, že chcete aby Vám náramek přesně padnul.


Další fakta:

Nejprodávanější velikostí pro muže je velikost M, pro ženy je zde velikost XS.

Do velikosti XS se nevejde téměř žádný muž.

Najdou se ženy, které mají mnohem menší obvod zápěstí než 16-17cm, ty můžou navíc vybírat z dětských velikostí, ale opatrně, aby Vás náramek neškrtil. Malé (dětské náramky) nelze vyrobit s píšťalkovou sponou – je moc velká.

Nevhodně zvolená zbytečně velká velikost je velice častým jevem. Moc volné náramky se na ruce pohybují a nejsou pohodlné.

 

Celková délka náramku

Celková délka náramku je údaj, který Vás při vybírání velikosti nemusí až tak zajímat. Jedná se o délku celého rozevřeného náramku, bez části trojzubcové spony, která se zasouvá dovnitř nebo o délku celé paracordové části rozevřeného náramku u náramků s universal sponou. Je to údaj zcela informační. Důležitým kritériem pro výběr velikosti je obvod zápěstí. Místa na ruku bude v každé velikosti M stejně, ale některé modely náramků musí být delší, aby se vytvořilo stejně místa.

* náramky: Kobra, mini kobra, Kobra DB (neon serie)

** náramky: Kobra double, Kobra double DB

*** náramky: Black II., Gekon II., Element serie, Army II., Shade, Shadow, Military, Nightmare, Dragon, ACU UCP II.


 

Vybral/a jste špatnou velikost?

Nevadí, co nejdříve nás kontaktujte na paracord@paracord.cz a dohodneme se na výměně za jinou velikost, sponu nebo model náramku. Nepoškozené a nenošené náramky lze bez problémů vyměnit do 14dnů od koupě. Po včasné dohodě lze lhůtu i přiměřeně prodloužit.