KONTAKTY

PARACORD s.r.o.
Klausova 1443/30 (sídlo)
155 00 Praha 5
tel: +420/603230467
paracord@paracord.cz
Prodejna: Kodymova 8, Praha 5
nedaleko metra Hůrka

NOVINKY

arr3VÁNOČNÍ AKCE A DŮLEŽITÉ INFORMACE VÁNOČNÍ AKCE – DÁRKOVÉ BALENÍ K NÁRAMKŮM ZDARMA Ke každému náramku zakoupenému v našem eshopu od... arr3BLACK FRIDAY SLEVA 10% NA VŠE!   Využijte slevu 10% na vše v maloobchodní sekci našeho eshopu. Ale pozor! Sleva platí pouze na... arr3DOPRAVA ZDARMA Nakupte v eshopu nejpozději do pondělí 20. 11. 2017 (do 10h) alespoň za 500 Kč a můžete si vybrat... arr3BAREVNÝ PODZIM Jak už to tak na našem eshopu bývá, podzim je u nás ve znamení nových nebo netypických barev...

» Jehla na paracord
Jak používat jehlu na parcord

Jehla na paracord je velký pomocník při kreativní tvorbě. Jehla je zezadu dutá a opatřená závitem. Paracord se k ní dá jednoduše připevnit a díky tomu jej můžeme protahovat, podvlékat a obecně používat téměř jako kdybychom šili.


Jehly můžete koupit ve dvou velikostech - malou a velkou. Do obou velikostí se paracord samozřejmě vejde. Menší  jehla se hodí spíše pro drobnější práce jako provlékání  a vyšívání složitých vzorů a lze ji použít i pro práci s micro cordem. Větší jehla se hodí pro všechny práce s paracordem, lépe se protahuje a poskytuje možnost podvléknout větší prostor najednou.

Díky jehle můžeme lépe zakončovat složitější náramky, vodítka, obojky nebo opasky nebo vytvářet designové prvky jako proužky nebo výšivky.

Jak jehlu "navlékneme"?

1) paracord zastřihneme nejlépe na šikmo a zatavíme

2) zatavený konec zašroubujeme do závitu jehly

3) paracord opravdu krásně drží a nevyvlékne se

4) můžeme protahovat :-)