KONTAKTY

PARACORD s.r.o.
Klausova 1443/30 (sídlo)
155 00 Praha 5
tel: +420/603230467
paracord@paracord.cz
Prodejna: Kodymova 8, Praha 5
nedaleko metra Hůrka

NOVINKY

arr3VÁNOČNÍ AKCE A DŮLEŽITÉ INFORMACE VÁNOČNÍ AKCE – DÁRKOVÉ BALENÍ K NÁRAMKŮM ZDARMA Ke každému náramku zakoupenému v našem eshopu od... arr3BLACK FRIDAY SLEVA 10% NA VŠE!   Využijte slevu 10% na vše v maloobchodní sekci našeho eshopu. Ale pozor! Sleva platí pouze na... arr3DOPRAVA ZDARMA Nakupte v eshopu nejpozději do pondělí 20. 11. 2017 (do 10h) alespoň za 500 Kč a můžete si vybrat... arr3BAREVNÝ PODZIM Jak už to tak na našem eshopu bývá, podzim je u nás ve znamení nových nebo netypických barev...

» Přívěšek KOBRA
Paracord přívěšek Kobra

V tomto návodu si ukážeme jak uplést jednoduchý přívěšek za využití základního uzlíku kobra. Pro výrobu budeme potřebovat kousek paracordu o délce nejlépe alespoň 1,5 m. Použít ale můžete i kratší nebo delší kousek, je však nutné uzpůsobit velikost přívěšku délce paracordu. 

 

 

Pomůcka pro základní uzlík kobra:

Pleteme první uzlík.

Krok 7 -  Levý volný konec protáhneme pod středními vodícími čárami a přes pravý volný konec.

Krok 8 - Pravý volný konec vedeme přes střed a protáhneme vytvořeným očkem na levé straně.

Krok 9 - Hotový uzlík.

Krok 10 - Uzlík opatrně utáhneme.

Pleteme druhý uzlík. (Krok 11-14)

Druhý uzlík uvážeme přesně obráceně než první a utáhneme.

(Pravý volný konec protáhneme pod středem a přes levý volný konec. Levý volný konec vedeme přes střed a protáhneme vytvořeným očkem na pravé straně.)

Třetí uzlík vážeme stejně jako první a čtvrtý uzlík vážeme stejně jako druhý. Pokračujeme ve střídání uzlíků, abychom dosáhli plochého vzoru Kobra.

Podrobný návod pro zakončování (krok 19-22) najdete zde.