KONTAKTY

PARACORD s.r.o.
Klausova 1443/30 (sídlo)
155 00 Praha 5
tel: +420/603230467
paracord@paracord.cz
Prodejna: Kodymova 8, Praha 5
nedaleko metra Hůrka

NOVINKY

arr3VÁNOČNÍ AKCE A DŮLEŽITÉ INFORMACE VÁNOČNÍ AKCE – DÁRKOVÉ BALENÍ K NÁRAMKŮM ZDARMA Ke každému náramku zakoupenému v našem eshopu od... arr3BLACK FRIDAY SLEVA 10% NA VŠE!   Využijte slevu 10% na vše v maloobchodní sekci našeho eshopu. Ale pozor! Sleva platí pouze na... arr3DOPRAVA ZDARMA Nakupte v eshopu nejpozději do pondělí 20. 11. 2017 (do 10h) alespoň za 500 Kč a můžete si vybrat... arr3BAREVNÝ PODZIM Jak už to tak na našem eshopu bývá, podzim je u nás ve znamení nových nebo netypických barev...

ZBOŽÍ V AKCI


» Jak rozmotat náramek
Jak rozmotám svůj survival paracord náramek?

Rozmotávání survival paracord náramku je intuitivní a snadná záležitost. Pro pořádek raději přidáváme návod jak na to.

Každý typ náramku může mít zakončení na jiném místě a někdy může zakončení vypadat na první pohled i trochu jinak. Nicméně pokaždé když chcete náramek rozmotat, hledáte zatavené konce náramku. Náramek je potřeba sundat z ruky, rozepnout a otočit na rub. Zespoda nebo na hranách náramku pak najdeme zatavená místa. U jednokusových náramku (jednobarevných) hledáte 2 konce, u dvoubarevných 4 konce, u tříbarevných 6 konců.

Tato zatavená místa je potřeba odlepit od náramku. Odlepit je jde většinou pomocí ruky - prstů. Pokud by však držela pevněji, můžete použít nějaký nástroj jako třeba minci, klíč, nůž, klacík. Paracord ale nikdy nestříhejte nebo nepřeřezávejte! Mohli byste poškodit nebo přeříznout šňůru a přijít tak o možnost získat paracord v jednom kuse.

Po uvolnění konců začněte náramek rozmotávat uzlík po uzlíku, až Vám zbude pouze paracord a spona. Sponu si určitě uschovejte na případné další použití. Některé kovové spony mají nosnost až 250 kg a v kombinaci se získaným paracordem je tak lze použít k složitějším úvazům nebo kladkovým mechanismům.

 

Vzor Kobra DOUBLE - tři barvy (jako náramky RESCUE nebo GEKON)

 

Vzor Kobra - dvě barvy, jedna barva (náramky Kobra, Kobra duha,...)

 

Vzor Želva, Pásovec - jedna barva

 

Vzor Kobra DOUBLE - jedna barva, dvě barvy (jako náramky UNIVERSAL)