VÝPRODEJ! BALÍČEK PARACORD 550 - 30m (2021-056)

Kód: 03001-4
Výprodej
405 Kč
VÝPRODEJ! BALÍČEK PARACORD 550 - 30m (2021-056)
405 Kč 330 Kč / ks 272,73 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výprodejový balíček (uvedená cena je za celý balíček, jak vidíte na fotce, 1ks)

Materiál v balíčku: PARACORD 550

Celkem metrů: 30m

Upřesnění: 6 x 5m

Jakost: I. jakost (vysvětlení níže)

 

Výprodejový balíček PARACORD je zip sáček jehož obsahem je výše uvedený počet metrů paracordu v různých délkách, které jsou taktéž výše specifikované. Barvy jsou sestavené tak, aby tvořily úhledný balíček a fotka u produktu odpovídá obsahu balíčku.

Obsah balíčku nelze měnit, je daný tak jak je nafocený. Obvykle existuje pouze jeden kus od každého balíčku. Pokud je vyprodán, nelze tedy znovu objednat - jediná možnost je objednat si barvy v sekci metráž za plnou cenu.

Pro přehlednost uvádíme také jakostní zařazení:

I. jakost = bez vad, jedná se pouze o naše přebytky ze skladu (většinou kratší kousky nebo již vyprodané barvy)

II. jakost = obvykle zbytky z výroby, najdete zde opravdu unikátní barvy, které standardně neprodáváme, sem tam mohou mít ale drobné vady a kazy (obvykle např. tmavé proužky na světlých barvách), obvyklý materiál je standardně PA, ale může být výjimečně i PES 

Pokud si chcete balíček osobně vyzvednout na prodejně, pošlete nám prosím objednávku předem (osobní převzetí, platba hotově/kartou na prodejně). Balíček si můžete samozřejmě prohlédnout (a případně i nekoupit), ale musí Vám být systémem zarezervován a systém jej musí vyřadit z prodeje pro ostatní zájemce. Proto je nutná předchozí objednávka! Děkujeme za pochopení.