Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

PARACORD s.r.o.
Wiesenthalova 1186/1 (sídlo)
155 00 Praha 5
tel: +420/603230467
paracord@paracord.cz
Prodejna: Kodymova 8, Praha 5
nedaleko metra Hůrka

LIMITOVANÁ NABÍDKA


O NÁS / ČLÁNKY » O nás
O nás

PARACORD.CZ vznikl v roce 2011 jako první specializovaný obchod svého druhu v České republice i na Slovensku. Naším cílem bylo a stále je nabídnout všem, ve světě velice populární, survival náramky a další výrobky z paracordu, ale i paracord samotný jako úžasný materiál pro kreativní tvorbu. Časem se PARACORD.CZ změnil v uznávanou značku. Mimo výrobků z paracordu nabízíme samozřejmě také paracord, který máme v mnoha barvách, jejichž počet se pravidelně zvyšuje. Ke kreativní tvorbě jsou ale potřeba i další pomůcky, nářadí a součástky, které pro Vás také máme v nabídce a snažíme se co nejvíce přinášet a prezentovat světové trendy a novinky na trhu. U nás nakoupíte vše, co potřebujete pro svou tvorbu z paracordu a nebo rovnou hotové výrobky.


Samozřejmostí je u nás vstřícnost a ochota. Snažíme se vždy o produktu podat veškeré informace a poskytnout co nejpodrobnější fotodokumentaci. Zákazník je u nás vždy na prvním místě, proto jsme v roce 2013 otevřeli pobočku PARACORD.SK pro větší komfort našich zákazníků ze Slovenska. Výrobky z paracordu pleteme ručně přímo v České republice a jsme schopni vyrobit zboží na míru zákazníkovi. V případě zájmu nabízíme na většinu zboží i velkoobchodní ceny a vzhledem k trvalým skladovým zásobám jsme schopni expedovat rychle i velké objednávky.


V roce 2014 jsme pro Vás navíc otevřeli kamennou prodejnu v Praze, kde si můžete osobně naživo vybrat vše, co potřebujete. Obsluha se Vám vždy bude v rámci svých možností věnovat a ráda poradí nebo pomůže.


Kdo jsme?

Jsme kreativní a veškeré zboží z paracordu navrhujeme, vyrábíme, používáme, fotíme, nabízíme, prodáváme… Každý výrobek, ještě než se dostane do prodeje, vyzkoušíme nejen my sami, ale také mnoho dobrovolníků z řad profesionálů ve svých oborech.

Jsme tady pro vás. Jsme PARACORD.CZ


LENKA "Wlčice"

obchodní ředitel a manager výroby


FILIP "Máňa"

fakturace a expediceHONZA "Muf"

práce všeho druhu


NEŘÁD (Cane Corso)

security manager

 

TERKA "Veverka"

 

 


A další lidé, kteří tvoří TÝM PARACORD.CZ