Jste plátce DPH a nakupujete ze Slovenska v €?

Pokud nakupujete jako společnost nebo živnostník s platným EU DIČ (ověřujeme zde) a necháváte si zboží zasílat na Slovensko nebo jinam do EU (mimo České republiky), jsme povinni Vám objednávku fakturovat bez DPH v režimu přenesené daňové povinnosti.

To znamená, že vám pošleme objednávku s cenami zboží bez DPH a Vy si následně DPH vyměříte a odvedete sami dle legislativy a výše platné ve Vaší zemi. Na faktuře bude napsáno "Faktura v režimu přenesené daňové povinnosti, DPH odvede odběratel.".

Pokud nevíte jestli se Vás to týká, prosím zeptejte se své účetní, bude vědět o co se jedná.

Prosíme proto abyste zvolili platbu na dobírku nebo klasickým bankovním převodem a s platbou vyčkali na úpravu objednávky pracovníkem eshopu!

Objednávka musí být ručně zpracována pracovníkem eshopu, který Vám nastaví cenu bez DPH. To bohužel u objednávek zaplacených přes GOPAY (kartou nebo rychlým bankovním převodem) nelze. Proto prosím nepoužívejte GOPAY.

Děkujeme za pochopení.

Toto se NEtýká objednávek z České republiky ani plátců DPH z České republiky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení