AKTUÁLNÍ INFORMACE

KAMENNÁ PRODEJNA BUDE OD 13.9. do 24.9. ZAVŘENÁ

Vážení zákazníci, 

i my v paracordu si musíme jednou za čas odpočinout a tak bude naše prodejna od 13. 9. 2021 do 24. 9. 2021 zavřená z důvodu dovolené.

Eshop a expedice budou fungovat normálně a zásilky budeme odesílat.

Na prodejně budeme přítomni, ale bohužel nebudeme schopni personálně zabezpečit, aby byla prodejna otevřena po celou standardní prodejní dobu.

Pokud svou návštěvu můžete naplánovat nebo odložit, dorazte prosím mimo tuto dobu.

Pokud potřebujete v těch 14 dnech přece jen přijít, napište nám email na paracord@paracord.cz a pokusíme se domluvit na nějaký konkrétní den a čas návštěvy.

Děkujeme za pochopení, TÝM PARACORD.CZ

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY

Máte už dost práce pro velké firmy, kde se osobního jednání sotva dočkáte? Chtěli byste mít možnost se šéfem se v klidu dohodnout jako člověk? Chybí Vám kolektiv, kde si lidé vycházejí vstříc místo toho, aby každý myslel jen sám na sebe? Chcete být součástí firmy, která si zakládá na poctivosti a férovosti nejen k zákazníkům a dobrovolně podporuje několik dobročinných organizací a komunitních spolků?

Odpověděli jste si v duchu alespoň jednou ANO?

A víte, že my zrovna hledáme nové kolegy do naší prodejny na Praze 5?

Více informací najdete přímo na portálu jobs.cz 

Nemohu se přihlásit

Máte u nás registraci, ale nemůžete se najednou přihlásit?

Je to tím, že jsme změnili platformu eshopu. Vaše registrace se sice přenesla, ale bude nutné abyste si znovu vygenerovali a nastavili heslo.

Omlouváme se za nepříjemnosti a děkujeme za pochopení.

Co se díky změně chystá a na čem pracujeme? Třeba automatické zasílání daňových dokladů nebo jejich ukládání spolu s historií objednávek. Bude také možné sledovat stav zpracování své objednávky nebo si zobrazit číslo balíčku.

Snímek obrazovky (53)

Kam se poděl slovenský eshop?

Byli jste zvyklí nakupovat na našem sloveském eshopu www.paracord.sk?

Oba naše eshopu - tedy www.paracord.cz i www.paracord.sk byly spojeny v jeden na nové eshopové platformě.

Podle nás to má jen výhody pro obě strany. Portfolio produktů i obsah skladu jsou konečně propojené a díky tomu nabízíme stejné nákupní možnosti zákazníkům z ČR i SK. Měnu nákupu si jednoduše přepnete buď hned na začátku nákupu v pravém horním rohu nebo na konci nákupu v košíku s objednávkou.

Pokud byste narazili na jazykovou bariéru, neváhejte zavolat na naše telefonní číslo +420 603 230 467, obvykle jej zvedá kolega Valér, který s Vámi rád pohovoří česky, slovensky i anglicky a s nákupem pomůže.

Snímek obrazovky (56)Snímek obrazovky (57)