AKTUÁLNÍ INFORMACE

Spustili jsme možnost hodnotit obchod i produkty

Vážení zákazníci,

protože se chceme stále zlepšovat a přizpůsobovat se Vaší poptávce co nejrychleji, spustili jsem na našem eshopu možnost hodnotit náš obchod, nákup ale i jednotlivé produkty.

Hodnocení obchodu najdete zde.

Hodnocení produktů naleznete u jednotlivých produktů po rozkliknutí detailu, a to nahoře přímo pod názvem. Viz. foto pod článkem.

Budeme velmi vděční, když věnujete trochu svého času a necháte nám upřímné hodnocení našeho sortimentu a také naší práce.

Víme, že to může být v dnešní době otravné, ale pár dní po doručení objednávky Vám také dorazí email s dotazníkem. Moc prosíme, zda byste nám ho vyplnili, ale samozřejmě Vás do toho nechceme a nebudeme nutit ;-)

Moc děkujeme za Vaší spolupráci a zpětnou vazbu. Vážíme si toho a všechna hodnocení bereme velmi vážně.

TÝM PARACORD.CZ

 

 

 

 

 

 

Nemohu se přihlásit

Máte u nás registraci, ale nemůžete se najednou přihlásit?

Je to tím, že jsme změnili platformu eshopu. Vaše registrace se sice přenesla, ale bude nutné abyste si znovu vygenerovali a nastavili heslo.

Omlouváme se za nepříjemnosti a děkujeme za pochopení.

Co se díky změně chystá a na čem pracujeme? Třeba automatické zasílání daňových dokladů nebo jejich ukládání spolu s historií objednávek. Bude také možné sledovat stav zpracování své objednávky nebo si zobrazit číslo balíčku.

Snímek obrazovky (53)

Kam se poděl slovenský eshop?

Byli jste zvyklí nakupovat na našem sloveském eshopu www.paracord.sk?

Oba naše eshopu - tedy www.paracord.cz i www.paracord.sk byly spojeny v jeden na nové eshopové platformě.

Podle nás to má jen výhody pro obě strany. Portfolio produktů i obsah skladu jsou konečně propojené a díky tomu nabízíme stejné nákupní možnosti zákazníkům z ČR i SK. Měnu nákupu si jednoduše přepnete buď hned na začátku nákupu v pravém horním rohu nebo na konci nákupu v košíku s objednávkou.

Pokud byste narazili na jazykovou bariéru, neváhejte zavolat na naše telefonní číslo +420 603 230 467, obvykle jej zvedá kolega Valér, který s Vámi rád pohovoří česky, slovensky i anglicky a s nákupem pomůže.

Snímek obrazovky (56)Snímek obrazovky (57)

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení