KAMENNÁ PRODEJNA zůstává kvůli pandemii UZAVŘENA. Osobní odběr je MOŽNÝ POUZE při nákupu přes eshop. ESHOP JE V PROVOZU STANDARDNĚ.

O nás

Tento článek bohužel není aktuální. Právě pracujeme na jeho aktualizaci.

Pokud máte v mezičase jakékoliv otázky na toto téma, ozvěte se nám na paracord@paracord.cz, rádi na sebe prozradíme co bude třeba ;-)

PARACORD.CZ vznikl v roce 2011 jako první specializovaný obchod svého druhu v České republice i na Slovensku. Naším cílem bylo a stále je nabídnout všem, ve světě velice populární, survival náramky a další výrobky z paracordu, ale i paracord samotný jako úžasný materiál pro kreativní tvorbu. Časem se PARACORD.CZ změnil v uznávanou značku. Mimo výrobků z paracordu nabízíme samozřejmě také paracord, který máme v mnoha barvách, jejichž počet se pravidelně zvyšuje. Ke kreativní tvorbě jsou ale potřeba i další pomůcky, nářadí a součástky, které pro Vás také máme v nabídce a snažíme se co nejvíce přinášet a prezentovat světové trendy a novinky na trhu. U nás nakoupíte vše, co potřebujete pro svou tvorbu z paracordu a nebo rovnou hotové výrobky.

Samozřejmostí je u nás vstřícnost a ochota. Snažíme se vždy o produktu podat veškeré informace a poskytnout co nejpodrobnější fotodokumentaci. Zákazník je u nás vždy na prvním místě, proto jsme v roce 2013 otevřeli pobočku PARACORD.SK pro větší komfort našich zákazníků ze Slovenska. Výrobky z paracordu pleteme ručně přímo v České republice a jsme schopni vyrobit zboží na míru zákazníkovi. V případě zájmu nabízíme na většinu zboží i velkoobchodní ceny a vzhledem k trvalým skladovým zásobám jsme schopni expedovat rychle i velké objednávky.

V roce 2014 jsme pro Vás navíc otevřeli kamennou prodejnu v Praze, kde si můžete osobně naživo vybrat vše, co potřebujete. Obsluha se Vám vždy bude v rámci svých možností věnovat a ráda poradí nebo pomůže.

Kdo jsme?

Jsme kreativní a veškeré zboží z paracordu sami navrhujeme, vyrábíme, používáme, fotíme, nabízíme, prodáváme… Každý výrobek, ještě než se dostane do prodeje, vyzkoušíme nejen my sami, ale také mnoho dobrovolníků z řad profesionálů ve svých oborech.

Jsme tady pro vás. Jsme PARACORD.CZ