Velkovýroba

Naše firma nabízí samozřejmě i možnost velkovýroby za výhodnější ceny. Rádi vám vyrobíme náš produkt ve vašich barvách, opatříme jej vaším motivem a brandingem a zabalíme dle vašich potřeb. Ve spolupráci s vámi rádi vyvineme i nové produkty, speciálně pro vás.  V současnstosti takto spolupracujeme s několika firmami, pro které vyrábíme třeba bezpečnostní náramky nebo náramky a přívěšky s bezpečnostními čipy. Neomezujeme se tedy jen na výrobu "reklamních" předmětů, ale vyrábíme i bezpečnostní prvky. Mimo náramků jsou to i klíčenky, turbánky, madla do obrněných vozidel, speciální otvíráky na lahve a mnoho dalšího. Pravidelně navrhujeme náramky a jiné předměty pro mnoho prestižních značek nebo výrobců. Máme za sebou několik úspěšných vývojů produktů přímo pro potřeby našich zákazníků.

Spolupracujeme s orgaganizacemi jako Junák – český skaut, z. s., Česká obec sokolská, HAVEX-auto s.r.o., STRATOS AUTO, BMW klub, Harley-Davidson Club, Policie České republiky, Městská policie, Armáda české republiky, Vězeňská služba, Hasiči, SVOS, časopis Zbraně a náboje, GLADIUS - Gladiator Race, ARMYSHOP.CZ, JUNshop.cz, Mikov, s.r.o. a mnoho dalších.

Pokud máte o naše výrobky zájem nebo třeba jen hledáte nový neokoukaný nosič své značky, ozvěte se nám. Rádi pro vás vytvoříme nabídku na míru a vzorek, který můžete prezentovat na poradě nebo si jej pořádně osahat.   

Email: paracord@paracord.cz, Tel.:+420 603 230 467 (všední dny 10 - 16:30h)

Více ukázek brandingu najdete třeba i v tomto článku.