Velkovýroba

Naše firma nabízí samozřejmě i možnost velkovýroby za výhodnější ceny. Rádi vám vyrobíme náš produkt ve vašich barvách, opatříme jej vaším motivem a brandingem a zabalíme dle vašich potřeb. Ve spolupráci s vámi rádi vyvineme i nové produkty, speciálně pro vás.  V současnstosti takto spolupracujeme s několika firmami, pro které vyrábíme třeba bezpečnostní náramky nebo náramky a přívěšky s bezpečnostními čipy. Neomezujeme se tedy jen na výrobu "reklamních" předmětů, ale vyrábíme i bezpečnostní prvky. Mimo náramků jsou to i klíčenky, turbánky, madla do obrněných vozidel, speciální otvíráky na lahve a mnoho dalšího. Pravidelně navrhujeme náramky a jiné předměty pro mnoho prestižních značek nebo výrobců. Máme za sebou několik úspěšných vývojů produktů přímo pro potřeby našich zákazníků.

Spolupracujeme s orgaganizacemi jako Junák – český skaut, z. s., Česká obec sokolská, HAVEX-auto s.r.o., STRATOS AUTO, BMW klub, Harley-Davidson Club, Policie České republiky, Městská policie, Armáda české republiky, Vězeňská služba, Hasiči, SVOS, časopis Zbraně a náboje, GLADIUS - Gladiator Race, ARMYSHOP.CZ, JUNshop.cz, Mikov, s.r.o. a mnoho dalších.

Pokud máte o naše výrobky zájem nebo třeba jen hledáte nový neokoukaný nosič své značky, ozvěte se nám. Rádi pro vás vytvoříme nabídku na míru a vzorek, který můžete prezentovat na poradě nebo si jej pořádně osahat.   

Email: paracord@paracord.cz, Tel.:+420 603 230 467 (všední dny 10 - 16:30h)

Více ukázek brandingu najdete třeba i v tomto článku.

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení