Pozor! Dočasná změna otevírací doby kamenné prodejny.

Velkoobchodní podmínky a slevy

V našem eshopu nabízíme možnost nákupu i za velkoobchodní ceny. Tato nabídka platí pro zákazníky z České republiky i ze Slovenska. Je ale nutné počítat s tím, že velkoobchodní slevu mají jen některé produkty - např. celé náviny (špulky) paracordu nebo velká (např. 100ks) balení spon. Slevu nedostanete na kusové zboží nebo metráž. Zvažte tedy prosím, jestli se Vás velkoobchod týká a to ideálně ještě před registrací.

Jak se stát velkoobchodním partnerem?

1) Vytvořte si registraci na našem eshopu.

Možnost registrovat se se najdete v pravém horním rohu eshopu, proklik "Přihlášení" nad nákupním košíkem. Jako typ zákazníka zvolte možnost "Velkoobchodní odběratel" a do registrace nám vyplňte všechny své údaje, hlavně ty fakturační, včetně IČ a eventuálně DIČ. Pro velkoobchodní spolupráci se předpokládá, že máte platné IČ. V některých případech se lze dohodnout na výjimce z tohoto pravidla, je však nutné nás předem kontaktovat na paracord@paracord.cz.

2) Vyčkejte na kontrolu a schválení registrace naším pracovníkem.

Kontrolu a schválení registrace provádí pracovník, který má na starosti naše velkoobchodní partnery. Toto schválení může trvat i několik dní. V případě dovolené to může být i týden, obvykle je to však do 2 pracovních dnů.

3) Ověřte si, že vidíte nové ceny.

Produkty, na které se vztahuje velkoobchodní sleva najdete v menu eshopu (na PC levé svislé menu), dole, v kategorii VELKOOBCHOD, Materiál: produkty se nepřihlášeným zákazníkům zobrazují stejně, ale po přihlášení do aktivní velkoobchodní registrace se cena změní. Následně nakupujete jako jakýkoliv běžný zákazník. Můžete tedy kombinovat libovolně velkoobchodní i maloobchodní produkty. Cena objednávky v tuto chvíli není omezena a možnosti dopravy jsou stejné jako pro koncové zákazníky. Máte tedy stejně jako oni dopravu zdarma za podmínek uvedených zde.

4) Pozor! pokud nakupujete ze Slovenska a máte EU DIČ!

Pokud nakupujete ze Slovenska a máte platné EU DIČ (jste plátci DPH), vztahují se na Vás jiná účetní pravidla a my jsme povinni fakturovat Vám bez DPH. Prosíme o pečlivé vyplnění fakturačních údajů a hlavně EU DIČ, pokud jste plátci DPH. Eshop Vám po ověření sám upraví cenu dle platné legislativy. Více o této problematice najdete v tomto článku.

Připomínáme, že všechny produkty nabízené za velkoobchodní ceny naleznete v samostatné kategorii eshopu VELKOOBCHOD. Jak Materiál (hlavně pro program VELKOOBCHOD a SKAUT), tak Výrobky (hlavně pro program DEALER a VIP DEALER) . Velkoobchodní ceny nemají všechny naše produkty! 

Připomínáme také, že registraci a schválení je nutné provést ještě před nákupem, zpětně žádné slevy nedáváme!

Velkoobchodní slevy nelze kombinovat se slevovými kupóny a akcemi pro koncové zákazníky. Pokud nám bude doručena objednávka, kde budou slevy neoprávněně kumulovány, vyhrazujeme si právo takovou objednávku zrušit a zboží za takové ceny neprodat.

 

Další možné formy spolupráce:

VELKOOBCHOD SPECIÁLNĚ PRO SKAUTSKÁ STŘEDISKA

Naše firma se otevřeně hlásí k podpoře skautingu. Pokud tedy nakupujete na středisko, na tábor nebo na jinou skautskou akci, vytvořte si velkoobchodní registraci na právní subjekt (středisko, okres, kraj, jiná org. jednotka, ústředí). Postup je stejný jako výše u klasického velkoobchodu. Jakmile zjistíme, že registrace je na některou skautskou jednotku, přidělíme Vám rovnou oprávnění nakupovat za výhodnější ceny - ty skautské. Pomatujte prosím, že ceny nelze přidělit zpětně, je potřeba zařídit si účet ještě před nákupem a počkat na schválení. Na rozdíl od běžného velkoobchodu skauti najdou slevu ještě v dalších kategoriích eshopu (ve kterých rádi prozradíme emailem).

Pokud jsi skaut, a nakupuješ malé množství nebo nakupuješ pro sebe, použij alespoň slevový kód: BudPripraven.

DEALER a VIP DELAER

Zaujaly Vás naše hotové výrobky a chtěli byste je prodávat ve svém obchodě nebo eshopu? Rádi s Vámi navážeme spolupráci. Prosíme napište nám na paracord@paracord.cz. Spojí se s Vámi náš specialista a dohodne se s Vámi na formě spolupráce. 

INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKA 

Máte v plánu velký nákup nebo jednorázově poptáváte velké množství od jednoho / více produktů? Poptáváte u více dodavatelů? Hledáte dodavatele na veřejnou zakázku? Potřebujete dodat námi nabízený produkt ve velkém množství nebo vyrobit individuální sérii na míru? Napište nám email nebo zavolejte, rádi Vám pošleme nezávaznou individuální nabídku a třeba pro Vás budeme právě my tím nejvýhodnější partnerem.

 

KONTAKTY

EMAIL: paracord@paracord.cz

TELEFON: +420 603 230 467 (všední dny 10 - 16:30h)

 

Pro REGISTACI klikni zde.

Pro PŘIHLÁŠENÍ klikni zde.

Jste stávajícím velkoobchodním zákazníkem, ale nemůžete se najednou přihlásit? Čtěte zde.