Pozor! Dočasná změna otevírací doby kamenné prodejny.

Vzorník barev paracordů

 

Výběr barev paracordu je u nás na prodejně i na eshopu neustále velké téma. Na výběr máme aktuálně z více než 60 jednobarevných odstínů a více než 100 barevných kombinací. Takže najít tu správnou barvu může být pěkný oříšek.

 

V ideálním případě je samozřejmě nejlepší vybrat si barvy osobně na naší kamenné prodejně v Praze.

 

Pokud chcete nakupovat na dálku, nabízíme několik možností jak se v barvách zorientovat.

1) Můžete si předem zakoupit naše připravené barevnice - vzorníky barev

2) Můžete se pokusit zorientovat podle produktových fotografií  např. zde

3) Můžete použít také srovnávací fotografie, kde jsme vyfotili více barev u sebe, aby bylo možné si je porovnat mezi sebou.

4) Můžete nám zavolat nebo napsat email (paracord@paracord.cz). Rádi s Vámi výběr barvy prodiskutujeme, nebo Vám barvu vyfotíme u nějakého předmětu. Klidně přiložíme i více barev k sobě a vyfotíme srovnávací fotku.

5) Pokud už u nás nakupujete a chcete se třeba podívat zblízka na nějakou novou barvu, stačí napsat a rádi Vám přiložíme k objednávce malý vzoreček zdarma. Jen po nás prosím nechtějte těch barev moc a nechtějte je po nás ještě označovat. Na to bohužel v běžném provozu standardně není časový prostor a k tomuto účelu slouží primárně výše zmíněné barevnice.

 

Co dalšího je dobré vědět?

- Paracord se barví dvěma způsoby ve velkých nebo menších sériích. Je tedy možné, že se odstín dané barvy může změnit. Pokud je změna větší, pořizujeme nové fotky a měníme vzorníky.

- Barvy označené jako "LIMITOVANÁ NABÍDKA" jsou barvy z menších sérií a odstín se u nich mění častěji. Pokud kupujete barvu z limitované nabídky, nepočítejte s tím, že bude vždy k dostání identický odstín. Raději udělejte větší nákup a zásobte se aktuálním odstínem. Každá  výrobní várka je totiž maličko jiná.

- Některé barvy se mohou lišit v závislosti na nastavení Vašeho zobrazovacího zařízení. Barvy na fotkách také mohou působit jiným dojmem než ve skutečnosti. Např. neonové barvy se vyloženě špatně fotí.

- Používáme stejné pojmenování pro stejné barvy napříč sortimentem. Pokud se tedy nějaká barva paracordu 550 jmenuje např. karibská modrá, všechny paracordy s pojmenováním karibská modrá budou mít stejnou nebo téměř stejnou barvu.

 

 

Fotografie aktualizovány 03.12.2023.