Vzorník paracordu 550

Tento článek bohužel není aktuální. Právě pracujeme na jeho aktualizaci.

Pokud máte v mezičase jakékoliv otázky na toto téma, ozvěte se nám na paracord@paracord.cz, rádi vám odpovíme nebo poradíme.

 
 
 

Jednobarevný paracord

Pod UV svetlem svítí: neon zelená, neon žlutá, neon oranžová, neon růžová.

jednobarevne_EU

jednobarevne_USAb_1

Multibarevný a Kamuflážní paracord

Pod UV svetlem částečně svítí: gecko, aquatica, fireball, explode, biohazard, limetka, rescue, p!nk, survival, viper, nature, danger,...

multibarevne_EU

multibarevne_USA

 

Ultrareflexní paracord (3 reflexní proužky)

Proužky z reflexního materiálu odráží i zbytkové světlo - vhodný bezpečnostní prvek.

ultrareflexni

 

Fotografie vzorníku aktualizovány 28.08.2017.

Některé barvy se mohou mírně lišit v závislosti na nastavení zobrazení Vašeho monitoru. Barvy na fotkách také mohou působit jiným dojmem než ve skutečnosti.

Doporučení: Pokud máte tu možnost, doporučujeme vám alespoň jednou za čas se zastavit u nás na prodejně v Praze, kde se na barvy můžete kouknout na živo - osobně a vytvořit si tak představu o přesném odstínu konkrétních barev.

Poznámka: Vzhledem k tomu, že paracord se vyrábí vždy nanovo po několika málo špulkách, prosím mějte na paměti, že odstíny některých barev (zejména těch označených LIMITOVANÁ NABÍDKA) se mohou čas od času mírně lišit. Pokud je rozdíl v barvě výraznější, měníme i vzorník a snažíme se jej aktualizovat co nejčastěji. Pokud potřebujete, aby měl paracord vždy naprosto identickou barvu a odstín, objednávejte prosím více metrů najednou. Všechen paracord od jedné barvy v objednávce bude mít vždy stejnou barvu.