Pozor! Dočasná změna otevírací doby kamenné prodejny.

Zakázková výroba

Tento článek bohužel není aktuální. Právě pracujeme na jeho aktualizaci.

Pokud máte v mezičase jakékoliv otázky na toto téma, ozvěte se nám na paracord@paracord.cz, rádi vám odpovíme nebo poradíme.

 

VÝROBA NA ZAKÁZKU
 

Paracord - to je úžasný materiál, který je vhodný pro výrobu všemožných praktických věcí a pomůcek. Mimo produktů z paracordu, které nabízíme k přímému prodeji na eshopu vyrábíme mnoho dalšího zboží. Pokud máte zájem o jakékoliv výrobky z paracordu, které nemáme v nabídce našeho e-shopu, neváhejte nás kontaktovat.

Vyrábíme i ve velkých objemech a nákladech desítek, stovek i tisíců kusů. Při velkoobchodních objednávkách vám rádi nabídneme individuální řešení i ceny. Prototyp (ukázkový vzorek) je samozřejmostí. Jsme schopni vymyslet a vyvinout i úplně nový produkt přesně pro vaše potřeby.

NÁRAMKY NA PŘÁNÍ
 

Rádi Vám vyrobíme náramky na přání - přesně podle vašich představ. Nabízíme velké množství barev, vzorů pletení i způsobů zapínání. Máte-li třeba jen představu nebo fotku náramku, o který byste měli zájem, neváhejte nám napsat!

Umíme také zajistit plíšky a aplikace na náramky s vlastními nápisy nebo obrázky. Stejně tak umíme náramek označit třeba věnováním nebo logem společnosti. Možností je mnoho a umíme je aplikovat i pro výrobu jednoho unikátního kusu i pro velkovýrobu.

 
OPASKY
 

Velice populární jsou nyní i survival opasky, které obsahují i více než 30m paracordu. Opasky vyrábíme v jednobarevném nebo dvoubarevném provedení na objednávku. Můžete si zvolit vlastní barvu, provedení spony a délku opasku. V případě potřeby vyrábíme i nadměrné velikosti.

 
OBOJKY A VODÍTKA
 

Nabízíme i vodítka a obojky pro vaše čtyřnohé kamarády. Obojky vždy vyrábíme na míru každému pejskovi. Můžete si vybrat vzor, barvu i sponu nebo uchycení polokroužku. Obojek vyrobíme přesně dle vašich představ. Vodítka vyrábíme v několika různých vzorech ve vámi zvolených barvách a délce. Velice populární jsou sladěné sety obojku s vodítkem.

 
SPECIÁNÍ ZAKÁZKOVÁ VÝROBA
 

Umíme ale i spoustu dalších šikovných věcí. Co neumíme, se rádi naučíme. Vyrobit můžeme: přívěšky, oplety rukojetí nožů, pásky pro hodinky, oplety na lahve a čutory, pouzdra, biče, poutka na foťák nebo dalekohled, popruhy na zbraně, rybářské kapsáře, popruhy na kytaru, přívěšky na nože ... a mnoho dalšího.

Pokud jste v nabídce jiného, třeba i zahraničního obchodu nebo výrobce nalezli výrobek z paracordu, o který byste měli zájem, neváhejte nás kontaktovat - stačí nám poslat odkaz nebo fotografii a my pro vás výrobek zhotovíme v ČR a ihned vám nabídneme odhad ceny.

Stejně tak se určitě ozvěte, pokud byste měli zájem o jinou barevnou kombinaci, velikost nebo sponu u některého z námi nabízených produktů.

Všechny paracord výrobky pleteme ručně v ČR z nejkvalitnější padákové šňůry.

Neváhejte nás kontaktovat na paracord@paracord.cz