Kamenná prodejna je od 13. 9. 2021 do 24. 9. 2021 zavřená z důvodu dovolené. Eshop a expedice fungují normálně, zásilky odesíláme. Vice v "aktuální informace".

Survival přívěšek MINI OPIČÍ PĚST (vlastní barvy)

Kód: 900251
Na míru
180 Kč / ks 148,76 Kč bez DPH
K odeslání do 7 dnů
Barva
Barva II.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Survival přívěšek Mini opičí pěst s kaskádou je univerzální funkční přívěšek upletený ze dvou kusů padákové šňůry o délce cca 1 metr. Celková délka přívěšku je cca 9-10cm + kroužek a průměr koule je cca 2-2,5cm. Pro tyto přívěšky najdete spoustu různých využití. Dají se umístit třeba na batoh, svítilnu, klíče, nůž a podobně. Díku kulatému tvaru se velice dobře drží a jsou příjemné do ruky. Přívěšek dodáváme s ozdobným kroužkem na klíče. Ať už přívěšky slouží k okrase, nebo lepšímu uchopení nože či svítilny, jsou užitečným doplňkem na cestách i ve městě.

Viditelně umístěné přívěšky z NEONOVÝCH a REFLEXNÍCH barev jsou navíc velice vhodné bezpečnostní prvky při cestování v šeru nebo za tmy.

 


Vyberte tu správnou barvu

Vzorník barev paracordu

 


 

 

Upozorňujeme, že si objednáváte zboží vytvořené na míru zákazníkovi. Toto zboží nelze vrátit ve 14-ti denní lhůtě bez udání důvodů ani jej nelze vyměnit za jinou barvu nebo velikost. Dodací lhůta tohoto zboží je 1-7 dní.